DVĚ ZLATÉ MEDAILE Z KRAJSKÉHO PŘEBORU V JABLONCI

Naši atleti se skvěle předvedli při krajském přeboru staršího a mladšího žactva v Jablonci nad Nisou. Sam Neumayer vyhrál závody mladších žáků na šedesát a sto padesát metrů a získal první dva krajské tituly našeho klubu. Celkem se předvedlo v jablonecké hale sedm našich atletů. Těsně za stupni vítězů na čtvrtém místě doběhl ve finále šedesátky starší kategorie Lukáš Hora výborným časem 7,80 vteřiny. K tomu přidal šesté místo na trati 150 metrů za 20,00 vteřiny. Jakub Křehla získal páté místo ve vrhu koulí výkonem 8,73 metru. Stejné umístění získala i štafeta chlapců na 4 x 150 metrů ve složení Hora, Křehla, Fojtík a Neumayer. První zkušenosti získali na závodech také Vojtěch Hamza, Matouš Kodad a Ella Klášterková.